• Wywóz gruzu w Szczecinie

    Pozbędziemy się pozostałości po remontach

    Firma Gruz-Mix działa na szczecińskim rynku od wielu lat. Doświadczenie nabyte przez ten czas, pozwoliło nam na stworzenie profesjonalnej oferty świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i niezbędną wiedzę.

    Naszymi klientami są nie tylko firmy, ale i klienci indywidualni. Podejmiemy się usunięcia gruzu, dostarczymy specjalne kontenery, które następnie opróżnimy. Cała usługa przebiegnie szybko, sprawnie i terminowo.

  • Kontenery na gruz Szczecin

    Posiadamy kontenery małe i duże w Szczecinie

    W naszych zasobach znajdują się kontenery różnej wielkości, dostosowane do Państwa potrzeb. Służą one do wywozu gruzu. Pozbędziemy się w całości zalegającego balastu. Kontenery postawimy jak najbliżej wyjścia, wszystko dla jak największej wygody.

    Pojemniki sukcesywnie opróżniamy. Oferujemy także i sprzedaż abonamentu na kontenery. Wszystkie nasze usługi zostaną indywidualnie wycenione. Dbamy o to, aby nasze ceny, były atrakcyjne i konkurencyjne dla tych, oferowanych przez inne firmy.

  • Wywóz gruzu i odpadów Szczecin

    Kompleksowa usługa wywozu gruzu i odpadów

    Załoga firmy Gruz-Mix skupia samych zawodowców, specjalistów branży. Dzięki temu, nasze usługi cechują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Wszystko co robimy, wykonujemy rzetelnie. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet.

    Kiedy zachodzi potrzeba pozbycia się gruzu i odpadów, poleca się firma Gruz-Mix. Chętnie wyręczymy Państwa w tej kwestii. Wystarczy jeden telefon i nasza ekipa, jak najszybciej się znajdzie na miejscu i zabierze co niepotrzebne.

  • Kontenery na śmieci i odpady Szczecin

    Gdzie składować śmieci i odpady?

    Dla klientów ze Szczecina i okolic udostępniamy do użytku kontenery na śmieci i odpady. Problem co z nimi zrobić, nie będzie już zaprzątał Państwa głowy. Taki pojemnik to komfort i wygoda. O opróżnienie też nie muszą się Państwo martwić.

    Nasza firma posiada renomę. Klienci docenili naszą działalność i obdarzyli nas zaufaniem. I Państwo również mogą dołączyć do grona zadowolonych z naszych usług klientów. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.

  • Kontenery do wywozu śmieci Szczecin

    Wywozimy śmieci ze Szczecina i okolic

    Firma Gruz-mix z siedzibą w Szczecinie, zajmuje się profesjonalnym wywozem śmieci. Opróżniamy pojemniki zarówno prywatnych domów i mieszkań jak i większych hal i magazynów. Zadbaj o porządek, wybierz firmę Gruz-Mix.

    Działamy z niezwykłą, jak na tego typu usługi pieczołowitością. Cechuje nas troska o środowisko, wszystkie śmieci zostaną posegregowane a następnie zutylizowane. Nie wyrzucajcie Państwo śmieci w lesie, zostawcie to nam.

Kontakt do Gruz-Mix

Gruz-Mix - Kontenery na gruz i śmieci w Szczecinie

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą. Rozmowa z naszym konsultantem rozwieje wszystkie wątpliwości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy ofertę, umówimy się na spotkanie.

Dane kontaktowe

GRUZ-MIX
ul. Szczawiowa 5a
70-010 Szczecin

tel. +48 661 470 661
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
nr konta PKO S.A. 93 1440 1286 0000 0000 0906 37576

Szybki kontakt Gruz-Mix - kontenery w Szczecinie

  • Gruz-Mix - Wywóz gruzu i śmieci
    ul. Szczawiowa 5a, 70-010 Szczecin
  • tel. +48 661 470 661
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.